TREIDINGAS

CROCUS GROUP  yra pasiruošusi prisiimti visų su treidingu susijusių  uždavinių sprendimus. Užsakant paslaugas apie tai, paprasčiausiai, painformuokite mūsų vadybininką, ir šis klausimas nustos  jus jaudinti.

Mūsų specialistai imsis spęsti visas problemas, o jums liks tik pasirašyti sutartį.

Treidingas puikus verslo plėtros variantas, juk tai yra prekių užpirkimo ir importo iš bet kurio pasaulio punkto į Rusiją  būdas. Nesvarbu, kur randasi Jums reikalingos prekės gamintojas, treidingo paslaugos pagalba mes Jums jį nupirksime už pačią žemiausią kainą. Juk gamintojo šalyje prekė tradiciškai yra pigesnė, negu pas oficialius rusiškus tiekėjus. Todėl galima parinkti patį tinkamiausią užpirkimo procesą ir įgyti prekes toje zonoje, kur  tai padaryti yra naudingiausia.

Tokio pirkimo pranašumai yra akivaizdūs. Mūsų specialistų dėka Jūsų kompanija prekes perka tiesiogiai pas gamintoją, ir nemoka tarpininkui, kuris iki to jas įvežė į Rusiją ir už savo paslaugas kartais prašo nemažą antkainį. Treidingo atveju Jums, paprasčiausiai neteks permokėti.

Jei jums tai yra nauja veiklos rūšis – darbą geriau patikėti mūsų kompanijos profesionalams. Mūsų vadybininkai personaliai sprendžia kiekvieno užsakovo klausimus, taip pat naudojasi nuosavomis taisyklingo prekių importo į Rusiją ir  Muitinės sąjungos šalis  metodikomis.

Patikėdami treidingą profesionalams, jūs taupote žymias apyvartos lėšas ir nepermokate  tarpininkams, kurie iš esmės atlieka tą patį darbą, kurį galėtumėte atlikti pats: bet jau be jokių antkainių. Ar tai naudinga? Spręskite patys!

Daugelis tarpininkams permoka paprasčiausiai todėl, kad nežino, būtent kaip savarankiškai išvežti prekes. Bet kreipusis į  CROCUS GROUP, Jums nereikės kažką tai daryti savarankiškai. Jums tik pasiseks žymiai sutaupyti.