TRANSPORTO PASLAUGOS

EKSPEDICIJOS PASLAUGOS

PERVEŽIMAI ORO TRANSPORTU

Krovinio vežimas oro transportu jau seniai tapo populiaria ir įprasta paslauga. Viskas labai paprasta: tai pats patogiausiais ir greičiausias krovinio pristatymo būdas praktiškai į bet kurį pasaulio punktą.

Tokio krovinio pristatymo būdo pranašumai akivaizdūs:

 • lėktuvu ar malūnsparniu krovinį galima pristatyti praktiškai į bet kurį žemės rutulio tašką, netgi į sunkiai prieinamas ir tolimas vietoves;
 • galimybė vežti krovinius su ypatingomis savybėmis, kurios negalima gabenti kitomis transporto rūšimis;
 • gabenamu vertybių išsaugojimo garantija: gabenant oro transportu minimali rizika sugadinti ar sunaikinti krovinį;
 • skubus pristatymas ir galimybė stebėti krovinio buvimo vietą kiekvienų momentu.

Pervežimus oro transportu klientai dažniausiai pasirenka būtent dėl skubaus ir patogaus krovinio pristatymo. Prekė, kuri vandens ar automobiliu transportu bus gabenama ilgiau nei savaitę, į paskirties punktą lėktuvu bus atgabenta greičiau nei per parą. Ir tai, tikriausiai,  svarbiausia pervežime oro transportu. 

Tačiau reikia atsižvelgti ir į tai, jog esant sudėtingoms meteorologinėmis sąlygoms, krovinio pristatymas gali kiek užsitęsti, tačiau bet koks rūkas anksčiau ar vėliau išsisklaidys ir lėktuvas paskirties punktą vis tiek  pasieks greičiau nei bet koks kitas transportas.

Mūsų kompanija oro transportu veža pagal principą „nuo durų iki durų“, tai yra mūsų specialistai paims krovinį iš jūsų ar iš jūsų partnerio sandelio ir jį pristatys į paskirties punktą.

Krovinių vežimas oro transportu – greičio, kokybės bei saugumo garantija!

Mes pasiruošę pristatyti bet kokį krovinį, sverianti daugiau nei 1 kilogramas. Kartu su tuo mes griežtai laikysimės visų transportavimo sąlygų, atsižvelgdami į vežamo krovinio ypatumus. Mūsų kompanija turi įvairių krovinių gabenimo patirtį, todėl mes tiksliai žinome, kaip reikia vežti trapius, vertingus ir kitus sudėtingus krovinius. 

Tarp kitko, kroviniams, kurie reikalauja ypatingai atidaus vežimo, galime pasiūlyti specialią mūsų tarą. O dar mes  padėsime apiforminti lydinčius dokumentus, pagelbėsime apiforminant muitinėje visus vežamus į kitą šalį krovinius. 

Jei jums nereikalingas pristatymas pagal adresą, savo krovinį jūs galėsite atsiimti patys paskirties punkto aerouosto terminale. Atsiimant savo krovinį jums bus reikalingas pasas (jei jūs fizinis asmuo) arba pasas ir įgaliojimas (jei jūs juridinis asmuo).

PERVEŽIMAI KONTEINERIAIS

Vienas iš pačių universaliausių krovinių gabenimo į bet kurį pasaulio punktą sprendimų – pervežimai konteineriais. Reikalas tame, kad pasaulyje visi konteineriai vienodi, nesvarbu, kur jūs apiforminate krovinio pristatymą ar JAV, Rusijoje, Vokietijoje ar Emyratuose.

Tai suteikia vieną neginčijamą privalumą – transportas, kuriuo vežami kroviniai, taip pat yra unifikuotas su tais konteineriais. Vienas ir tas pats konteineris iš pradžių gali būti vežamas geležinkeliu, toliau į kitą šalį patekti lėktuvu, ir po to  į reikalingą sandelį atvykti automobiliu transportu. Ir kartu su tuo nereikės krovinio perkrovimo į skirtingą tarą.

Konteinerį Jūs pakraunate vieną kartą, jį uždarote, užantspauduojate ir daugiau jau Jums nebereikia galvoti apie jį, kokiu transportu jis bebūtų vežamas, jo viduje krovinys liks nepaliestas ir išsaugotas.

Tinkamiausio ir greičiausio pristatymo būdo parinkimas – tai jau transporto kompanijos rūpestis. Jums ar jūsų partneriams tereikia gauti užantspauduotą konteinerį ir pasirašyti atitinkamus dokumentus. Toks gabenimo būdas vadinasi multimodaliniu. Juo naudojamasi visuose pasaulio šalyse, tame tarpe ir užimančioje didelę teritoriją Rusijoje.

Yra įvairių tipų konteinerių, skirtų tam tikroms krovinių rūšims. Pavyzdžiui, tam tikroms prekėms, kurioms svarbios teisingos transportavimo ir saugojimo sąlygos, skiriami ventiliuojami konteineriai be stogo ar su brezento stogu. Produktai gabenami konteineriuose – refrižeratoriuose su specialia šaldymo įranga. Konteineriais galima gabenti bet kokius krovinius ir juos pristatyti į bet kurį pasaulio punktą. Savo universalumo dėka pervežimai konteineriais įgijo užtarnautą populiarumą.

 

PERVEŽIMAI GELEŽINKELIO TRANSPORTU

Krovinių vežimas geležinkeliu – vienas iš populiariausiu krovinių gabenimo būdu pasaulyje, ir tai nenuostabu.  

PERVEŽIMAI GELEŽINKELIO TRANSPORTU – PATIKIMAS, PIGUS IR PATOGUS KROVINIŲ TRANSPORTAVIMO Į BET KURĮ PASAULIO PUNKTĄ BŪDAS

Šiuolaikinis geležinkelių tinklas aprėpia visas pasaulio šalis, o šios sistemos patikimumas atitinka aukščiausio lygio reikalavimams. Traukinių judėjimas vyksta griežtai pagal tvarkaraštį ir, skirtingai nuo lėktuvų, nepriklauso nuo meteorologinių sąlygų.

Tokios rūšies pervežimų paplitimas juos maksimaliai papigino.

Kodėl daugelis renkasi pervežimus geležinkelio transportu:

 • tai patikima: praktiškai visada į paskirties punktą krovinys atvyksta tiksliai nustatytu laiku;
 • tai saugu: krovinio sugadinimo ar jo žūties tikimybė yra minimali;
 • tai patogu: krovinį praktiškai galima pristatyti į bet kokią gyvenvietę;
 • tai spartu: pagal spartumą geležinkelio transportas nusileidžia oro transportui, bet apeina visas kitas transporto rūšis.

Akivaizdus pervežimo geležinkeliu privalumas – galimybė atgabenti krovinį į bet kokį paskirties punktą: nuo didmiesčio iki užmiršto kaimelio.   Praktiškai bet kokioje gyvenvietėje  yra stotis. Ir tai yra privalumas, palyginus su pervežimu oro transportu, lėktuvui reikalingas specialiai paruoštas bei atitinkantis reikalavimams  aerodromas, ypatingai, jei kalbama apie  didelius krovininius lėktuvus. Tokie yra  tik stambiuose miestuose, o štai geležinkeliui papildomų infrastruktūrų nereikia. 

Jei jums svarbu įsitikinimas , kad krovinys bus saugiai ir garantuotai nustatytų laiku pristatytas į paskirties punktą, tada jūsų pasirinkimas – prekių gabenimas geležinkeliu, kuris, nežiūrint į nieką, jūsų neapvils.

NEGABARITINIAI KROVINIAI

Negabaritinių išmatavimų prekių pervežimas – visada sudėtingas uždavinys užsakovui. Į standartinį konteinerį tokie kroviniai netelpa, pervežimas oro transportu vargu ar bus galimas.

Dažniausiai tokį krovinį tenka išardyti į atskiras dalis, bet ne kiekvienam daiktui tai galima padaryti. Dažnai svarbu į paskirties punktą pristatyti būtent gatavą prekę.

Dažniausiai negabaritiniu kroviniu skaitoma:

 • specializuota technika bei įranga (gręžinių gręžimo įrenginiai, kranai, ekskavatoriai, buldozeriai ir panašūs agregatai);
 • sudėtingos sudėties konstrukcijos (gelžbetoninės plokštės, metalo konstrukcijos, sijos);
 • įranga skirta žemės ūkiui (kombainai, kuliamosios, traktoriai);
 • technika skirta statyboms bei kelių darbams;
 • plaukiojimo priemonės (jachtos, kateriai)

PARENGSIME TINKAMIAUSIĄ JŪSŲ KROVINIO PRISTATYMO MARŠRUTĄ, MARŠRUTO ETAPUS SUDERINSIME ATITINKAMUOSE INSTANCIJOSE

Tokio krovinio transportavimo būdą paprastai parenka vežėjas, atsižvelgdamas į  turimas transporto priemonėmis ir galimybę išsiusti tokį krovinį kompanijos – partnerio transportu. Sudėtingas klausimas, kurį taip pat turi spręsti  kompanija – vežėjas – tinkamiausio maršruto parinkimas, juk ne kiekvienu keliu gali pravažiuoti automobilis su negabaritiniu kroviniu. Kai kada reikia visiškai uždaryti atskirus maršruto kelio ruožus, o dėl to visą tai reikia derinti su autoinspekcija. Atskirais atvejais krovinį  reikia lydėti specialiu automobiliu. Pavyzdžiui, jei  negabaritinis krovinys platesnis nei 4 metrai ir ilgesnis nei 30 metrų arba dalis jo korpuso yra išsikišusi į priešingos krypties judėjimo juostą,  jis priskiriamas antrajai kategorijai. Bendrai paėmus, šio klausimo sprendimas reikalauja tam tikro pasiruošimo bei šios sferos įstatymų žinojimo, todėl visą tai geriau patikėti profesionalams. 

RINKTINIAI KROVINIAI

Verslininkui susidaro ne pati maloniausia situacija, kai jam iš karto reikia gauti keleto skirtingų tekėjų krovinius. Labai sunku suderinti pristatymo laiką ir būdą, bet tai sprendžiama:  galimybė gauti rinktinį krovinį yra.

CROCUS GROUP turi svarbų ir neginčijamą pranašumą: nuosavas krovinių konsolidavimo terminalas Pabaltijyje.

Jei jūs vežate įvairių tekėjų krovinius iš įvairių žemės rutulio punktų, bet juos jums reikia gauti vienu metu, painformuokite mus apie tai. Mes savarankiškai surinksime  atskirus jūsų partnerių krovinius, mūsų sandelyje juos surinksime ir, kai užsakymas bus paruoštas, jį pristatysime jums. Jums neprieis įvairiu laiku  priiminėti skirtingus krovinius dešimtimis. Jūs viską gausite vienu metu ir vienoje vietoje. Kaip siuntinį pašte. O patogi terminalo buvimo vieta leidžia momentaliai krovinius nugabenti kaip į Rusiją, taip ir į Europą. 

Rinktinio krovinio pristatymo klausimą mes sprendžiame individualiai, atsižvelgdami į visus mūsų klientų norus. Užsakę rinktinio krovinio pristatymą mūsų kompanijoje, užsakytą krovinį jūs gausite  tiksliai nustatytu laiku, ir jums nereikės gaišti laiko gaunant skirtingus  krovinius pas skirtingus tekėjus.

Rinktinio krovinio atgabenimas – efektyvus laiko taupymas.

MULTIMODALINIAI PERVEŽIMAI

Po šiuo, sudėtingu terminu, slepiasi pakankamai paprastas sprendimas – galimybė kombinuoti įvairias transporto priemones įvairiuose Jūsų krovinio pristatymo etapuose.

Multimodalinis krovinio gabenimas leidžia papiginti ir paspartinti krovinio transportavimą. Naudoti tokią pristatymo schemą naudinga ir patogu.

Jūsų krovinio kelionė gali prasidėti lėktuve, tęstis laive, toliau geležinkeliu, o į paskirties punktą krovinis bus atvežtas automobiliu. Šis gabenimo būdas dažniausiai naudojamas tarptautiniuose pervėžimose, kadangi leidžia parinkti tinkamiausią maršrutą, taupyti laiką, o taip pat siekti naudingiausios kainos.

Pavyzdžiui, atvežti iš JAV ar Japonijos stambią krovinio partiją, nesinaudojant multimodaliniu vežimu neįmanoma. Gabenimas viena transporto rūšimi dažniausiai naudojamas vienos ar keleto kaimyninių šalių ribose, pavyzdžiui, iš Europos į Rusiją. Tarp kitko multimodalinį vežimą galima naudoti ir vienos šalies ribose. Pavyzdžiui, vežant krovinį Rusijos viduje, galima panaudoti geležinkelio ir automobilių arba oro ir automobilių transporto kombinaciją. Derinys gali būti bet koks ir kiekvienu atveju parenkamas individualiai. Vienos šalies ribose multimodaliniai vežimai taikomi siekiant taupyti laiką arba pinigines lėšas.

Taigi, kokie  dar yra tokio būdo vežimų patogumai klientui?

 • už pervežimą  yra atsakinga transporto kompanija, klientui nereikia galvoti, kokia transporto rūšimi ir koks rangovas šiuo momentu veža jo krovinį. Klientas bendrauja tik su savo transporto kompanijos vadybininku ir visas paslaugas apmoka tik vienoje vietoje. Visi atsiskaitymai su subrangovais – vežėjo uždaviniai;
 • galima vežti pačius skirtingiausius krovinius, naudojantis visų transporto rūšių: vandens, oro, geležinkelio ir automobilių transporto pranašumais.

Kreipiantis į transporto kompaniją užsakyti multimodalinį pervežimą, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar vežėjas turi savo nuosavą transportą, taip pat kiek pas jį yra partnerių – aviakompanijų, laivų savininkų ir kitų. Kuo daugiau kompanija turi  patikimų partnerių, tuo sparčiau jūsų krovinys atvyks į paskirties vietą.

MŪSŲ TRANSPORTAS

Kam patikėti savo krovinio vežimą – kompanijai, kuri neturi savo technikos ir, kuri visiškai priklauso nuo subrangovų, ar stambiai kompanijai su nuosavu automobilių parku?

Savo krovinio vežimą patikėkite kompanijai, kuri sugebės tai padaryti. Tiksliai, kokybiškai, nustatytu terminu.

CROCUS GROUP  turi  didelį nuosavą automobilių parką, kurio pagalba praktiškai galima realizuoti bet kokį sumanymą.

Mes turime nuosavą transporto kompaniją su savo automobilių parku ir mūsų mašinos pagelbės jums susidoroti su bet kokiomis problemomis. Mūsų automobilių parko pagrindą sudaro automobiliniai  traukiniai su aptrauktu tentu stogu ir 120 kubų junginiai. Mūsų autotraukiniai bei krovininiai automobiliai registruoti kaip Europos, taip ir Muitų Sąjungoje, atitinkamai mes galime vežti krovinius kaip į Europą, taip ir į Aziją. Dirbdami ne vienus metus mes pervežėme keletą šimtų tūkstančių tonų krovinių.

Mes žinome, kaip reikia dirbti su  bet kokio sudėtingumo kroviniais. Mums galima patikėti gabenti viską – produktus, vertingus, trapius bei kitokius krovinius.

Nuosavų mašinų buvimas leidžia  pradėti užsakymo vykdymą momentaliai – jo gavimo dieną. Mus niekada neapvils subrangovai, kadangi mes nepriklausome nuo jų automobilių. Didelis automobilių parkas leidžia mūsų klientams negalvoti apie tai, jog jų krovinis gali nustatytu laiku neatvykti į paskirties punktą. Netgi, jei kelyje vienas automobilis suges – mes be problemų jį pakeisime kitu. Jums lieka tik pasirašyti dokumentus ir nurodyti pradinį ir galutinį maršruto punktus. Mūsų profesionalūs vairuotojai atgabens krovinį ten, kur jūs nurodysite.

Mes laikomės pristatymo „nuo durų iki durų“ principo, tai yra krovinį atgabensime tiksliai į tą vietą, kur jis turi būti iškrautas.

TRANSPORTO PASLAUGOS