NUOSAVAS TERMINALAS PABALTIJYJE

NUOSAVAS TRANSPORTAS

KOMPLEKSINIAI ĮVAIRIŲ VEIKLOS KRYPČIŲ SPRENDIMAI KOMPLEKSINIAI ĮVAIRIŲ VEIKLOS KRYPČIŲ SPRENDIMAI

Mes siūlome galutinai paruoštus kompleksinius įvairių veiklos krypčių sprendimus kiekvienai konkrečiai veiklai, atsižvelgiant į jos ypatumus bei niuansus.

VISAS TRANSPORTO PASLAUGŲ SPEKTRAS VISAS TRANSPORTO PASLAUGŲ SPEKTRAS

Mes pristatome bet kokiu transportu. Mūsų vadybininkai su malonumu apskaičiuos optimalų Jūsų krovinio maršrutą bei parinks tinkamiausią krovinio pervežimo priemonę!

SANDELIO PASLAUGOS SANDELIO PASLAUGOS

Perkrovimas, pakavimas, rūšiavimas, žymėjimas, svėrimas ir komplektavimas — tai tik maža paslaugų, kurias mes teikiame nuosavo terminalo teritorijoje, dalis.

TRENDINGAS IR EKONOMINĖ VEIKLA UŽSIENYJE (EVU) TRENDINGAS IR EKONOMINĖ VEIKLA UŽSIENYJE (EVU)

Palankiausiomis Jūsų kompanijai sąlygomis įgyvendinsime visą Jūsų prekių pirkimo ir pristatymo priemonių kompleksą!

APIE MUS

  • PLAČIAUSIAS LOGISTIKOS PASLAUGŲ SPEKTRAS

    Greitis, profesionalumas ir aukščiausia viso siūlomo logistikos paslaugų spektro kokybė leidžia koncentruoti Jūsų dėmesį į pagrindinį Jūsų verslo tikslą, paliekant mums atlikti visus Jūsų krovinio pristatymo įsipareigojimus.

  • NUOSAVAS TRANSPORTAS

    Nuosavas kompanijos transportas su savo automobilių parku suteikia mums neginčijamą spartumo, kokybės bei lankstumo pranašumą rengiant Jūsų krovinių pristatymą.

  • NUOSAVAS TERMINALAS PABALTIJYJE

    Leis Jums, kontroliuojant muitinei, saugoti ir pertvarkyti, nemokant mokesčių bei rinkliavų, eksportui ar importui skirtas prekes, o krovinio saugojimo terminas priklausys nuo jo tipo.

PERVEŽIMAI KONTEINERIAIS

Konteinerį Jūs pakraunate vieną kartą, jį uždarote, užantspauduojate ir daugiau Jums jau nebereikia galvoti apie jį, kokiu transportu jis bebūtų vežamas, krovinys jo viduje liks nepaliestas ir išsaugotas.

PERVEŽIMAI GELEŽINKELIU

Pervežimai geležinkeliu yra vieni iš pačių patikimiausių, pigiausių bei patogiausių bet kokių krovinių transportavimo būdu praktiškai į bet kurį pasaulio punktą. 

PERVEŽIMAI ORO TRANSPORTU

Krovinio gabenimas oro transportu įsitvirtino  jau senai ir tapo viena iš įprastų paslaugų. Viskas labai paprasta: taip pats patogiausiais ir greičiausiais  krovinio pristatymo būdas į bet kurį žemės rutulio punktą.

MULTIMODALINIAI PERVEŽIMAI

Po šiuo, gana sudėtingu terminu, slepiasi pakankamai paprastas sprendimas – galimybė kombinuoti įvairias transporto priemones įvairiuose Jūsų krovinio pristatymo etapuose.

RINKTINIAI KROVINIAI

Užsakę mūsų kompanijoje rinktinio krovinio pristatymą, užsakytą krovinį Jūs gausite tiksliai nustatytu laiku ir Jums neprisieis gaišti laiko pas skirtingus tiekėjus, gaunant skirtingus krovinius.

NEGABARITINIAI KROVINIAI 

Paruošime optimalų Jūsų krovinio pristatymo maršrutą. Suderinsime maršruto atkarpas su atitinkamomis instancijomis ir parinksime tinkamiausią transportą.

НАШИ ПАРТНЕРЫ